Hej, nazywam się Jarosław Bodnar. Czy istnieje coś takiego jak zaplanowana przygoda? Z mojej perspektywy dokładne zaplanowanie wyjazdu wyklucza zaskoczenie, czyli przygodę. To emocje pozwalają nam pamiętać. Coś nieoczekiwanego, niespodziewanego, właśnie … tak definiuję przygodę. W moich podróżach staram się znaleźć balans między planowaniem i nieoczekiwanym. Jak mi to wychodzi? O tym przeczytasz na tym blogu, śledząc moje relacje z podróży.

Coś o mnie: Lubię podróżować i jest to jedna z moich pasji. A tak naprawdę pozwala mi je odkrywać i realizować. Uważam, że powinno się mieć przynajmniej 60 dni urlopu w roku. I prawdopodobnie ani jednego nie powinno spędzić się w domu. Zdecydowanie jest mi bliżej natury, daje mi większą szansę na przygodę! Poza tym, kończyłem Informatykę Stosowaną na AGH, ale nigdy komercyjnie nie programowałem. Współprowadziłem budowę osiedla mieszkaniowego (tak, wiem, dziwne!). A od 2014 jestem związany z zarządzaniem w branży IT. Od małych projektów po 180-osobowy dział, kończąc obecnie prowadząc firmę.

Latanie jest moim ulubionym środkiem transportu. Czuję się wtedy jak to dziecko ze zdjęcia, które dostało nową zabawkę. Lubię fotografować, dlatego znajdziesz tutaj dużo zdjęć wysokiej rozdzielczości, a także okresowo filmy. Uwielbiam opowiadać i dzielić się wrażeniami z moich wyjazdów. Dlatego znajdziesz tutaj moje relacje z podróży i prywatne opinie na temat miejsc, atrakcji. Zachęcam do komentowania i śledzenia na instagramie. Masz pytania?

kontakt@zaplanowanaprzygoda.pl

lub pisz na Instagramie.

Same komentarze mogą być moderowane.