Hej, nazywam się Jarosław Bodnar. Czy istnieje coś takiego jak zaplanowana przygoda? Z mojej perspektywy dokładne zaplanowanie wyjazdu wyklucza zaskoczenie, czyli przygodę. To emocje pozwalają nam pamiętać. Coś nieoczekiwanego, niespodziewanego, właśnie … tak definiuję przygodę. W moich podróżach staram się znaleźć balans między planowaniem i nieoczekiwanym. Jak mi to wychodzi? O tym przeczytasz na tym blogu, śledząc moje relacje z podróży.

Coś o mnie: Lubię podróżować i jest to jedna z moich pasji. A tak naprawdę pozwala mi je odkrywać i realizować. Uważam, że powinno się mieć przynajmniej 60 dni urlopu w roku. I prawdopodobnie ani jednego nie powinno spędzić się w domu. Zdecydowanie jest mi bliżej natury, daje mi większą szansę na przygodę! Poza tym, kończyłem Informatykę Stosowaną na AGH, ale nigdy komercyjnie nie programowałem. Współprowadziłem budowę osiedla mieszkaniowego (tak, wiem, dziwne!). A od 2014 jestem związany z zarządzaniem w branży IT. Od małych projektów po obecnie 130-osobowy dział.

Latanie jest moim ulubionym środkiem transportu. Czuję się wtedy jak to dziecko ze zdjęcia, które dostało nową zabawkę. Lubię fotografować, dlatego znajdziesz tutaj dużo zdjęć wysokiej rozdzielczości, a także okresowo filmy. Uwielbiam opowiadać i dzielić się wrażeniami z moich wyjazdów. Dlatego znajdziesz tutaj moje relacje z podróży i prywatne opinie na temat miejsc, atrakcji. Zachęcam do komentowania i śledzenia fanpage. Masz pytania?

kontakt@zaplanowanaprzygoda.pl

Same komentarze mogą być moderowane.